×

Dla kogo inteligentny system dozowania papieru toaletowego?

  • 01.10.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Dla kogo inteligentny system dozowania papieru toaletowego?
Zwykły, szary i eko-makulaturowy czy delikatny, wielowarstwowy wzbogacony balsamem i aromatem - papier toaletowy jest nieodłączną częścią codzienności. Bez względu na rodzaj papieru i toaletę, w której jest używamy, bez niego nie można czuć się w pełni komfortowo. Ważny w jego użytkowaniu jest odpowiedni uchwyt lub podajnik papieru toaletowego.

Rozwiązania firmy KATRIN

Marka KATRIN, jako część skandynawskiej Grupy Metsä, oferuje spersonalizowane rozwiązania dostosowane do potrzeb partnerów biznesowych. Cechuje ją Prostota, Profesjonalizm i Wiarygodność - trzy wartości na których bazuje działanie fińskiej firmy. Od 1974 roku obecna na rynku papierów higienicznych wprowadza również rozwiązania do przechowywania i dozowania swoich wyrobów.

Produkty takie jak ręczniki czy papier toaletowy produkowane są z uwzględnieniem potrzeb odbiorców. Dostępne w ofercie https://higieniczny.pl/papier-toaletowy.html są wersje papieru JUMBO, klasyczne, a także papier toaletowy systemowy oraz składany, każdy w wersji podstawowej oraz premium. Odpowiedni dozownik na papier toaletowy dostępny jest dla każdego systemu, a projekty akcesoriów cechuje prostota, przemyślane i spójne rozwiązania oraz staranne wykonanie i trwałość. 

Jak wykorzystać dozownik papieru toaletowego?

Każdy pojemnik na papier toaletowy należy do jednej z linii - pojemników plastikowych lub metalowych, z wykończeniami i estetyką na różnym poziomie. Dostępne są zarówno rozwiązania klasyczne metalowe lub plastikowe w kolorze białym, jak również bardziej estetyczne w kolorze stali inox czy czarnym. Swoje zastosowania znajdą dla rozwiązań biznesowych wszędzie tam, gdzie potrzebny jest papier toaletowy. Pojemniki zamykane chronią przed niepowołanym dostępem, zaś przemyślana konstrukcja umożliwia wygodne dozowanie papieru.

Biurowa toaleta, sanitariaty dla pracowników zakładów produkcyjnych czy usługowych, a także toalety w sklepach, galeriach handlowych, restauracjach czy na dworcach - w zależności od rodzaju wykończenia łazienki można dobrać najlepiej pasujący dozownik na papier toaletowy. Zwykle można również dopasować system uzupełniania, w zależności czy preferujemy klasyczny papier toaletowy, wkłady JUMBO sprawdzające się doskonale w toaletach o dużym natężeniu ruchu czy też papier składany.

Najlepsze kompleksowe systemy higieniczne

Marka KATRIN obok wysokiej jakości, sprawdzonych dozowników papieru toaletowego oraz szerokiej gamy papierów higienicznych oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu do toalet, łazienek i innych miejsc w których istnieje konieczność utrzymywania higieny na wysokim poziomie. Papier toaletowy, ręczniki papierowe czy inne produkty higieniczne posiadają różnego rodzaju certyfikaty, również ekologiczne, w zależności od wymagań klienta.

Wraz z podajnikami dozującymi papier toaletowy łazienki zwykle wyposażone są w podajniki ręczników papierowych, a także dozowniki mydła w płynie czy piance. Na halach produkcyjnych czy w biurowcach lub innych miejscach przydatne bywają czyściwa wraz z odpowiednimi podajnikami przemysłowymi. Systemy higieniczne KATRIN cechuje spójna estetyka i wysokiej jakości wykonanie.

Grupa Tipmedia
Galeria zdjęć
Podziel się: