Wózek spacerowy – wygodny, lekki praktyczny

  • 18.11.2021, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Wózek spacerowy – wygodny, lekki praktyczny
Wiosna i lato to ulubione i wyjątkowe pory roku, to doskonały czas zachęcający do spędzania czasu z rodziną, korzystając z podróży oraz wycieczek. W tym okresie wiele osób chętnie spędza czas tak czas, korzystając także ze spacerów.

Gdy dzieci są jeszcze malutkie, dobrze jak takim spacerom towarzyszy praktyczny i lekki wózek spacerowy. Współczesne spacerówki wyposażone są w odpowiednie zabezpieczenia, odpowiednio szerokie siedzisko, które zapewni dziecku wygodę siedząc w wózku.

Poza tym spacerówka posiada również mocne koła. Właściwe dla spacerówki powinna być także istotna waga wózka. Taki wózek powinien być lekki, ale także łatwo i płynnie się składać.

Godnym polecenia wózkiem jest wózek Valco Baby Snap 4. To wygodna spacerówka mająca wiele praktycznych udogodnień, ale także niezbędnych zabezpieczeń. Valco jest wózkiem lekkim, posiada też wygodne siedzisko zabezpieczone wygodnymi pasami zapinane na główną klamrę.

Oparcie wózka w płynnej wygodnej regulacji, sterowane z pomocą jednej ręki. Dziecko takiej kilkustopniowej regulacji, maluch może spać i odpoczywać. Budka wózka przedłużana i wentylowana.

Wózek Valco Snap 4 nadaje się do wygodnego przechowywania, jest łatwy w złożeniu czy przenoszeniu. Budka w Valco jest przedłużana do 20 cm, wentylowana, posiada siatkowe okno oraz ochronę przed szkodliwym UV.

Baby Snap 4 ma mocne bezdętkowe koła, są one odporne na różnorodne uszkodzenia, a także przebicie. Koła te są obrotowe, płynnie skrętne, nie wymagają w tym wypadku dodatkowego pompowania. Koła przednie posiadają zaletę w postaci możliwości blokady, co na pewno jest szczególnie ważne, w sytuacji, kiedy wózek stoi pod górkę lub w dół z górki.

W Valco Snap 4 tak jak w każdym innym wózku spacerowym Valco posiada niezbędną blokadę w postaci hamulca. Do zestawu Valco Baby Snap 4 można również otrzymać osłonę na nogi dziecka, która przyda się podczas chłodnych i zimnych dni. Tapicerka spacerówki Valco Snap jest wykonana z materiałów ochronnych, dzięki czemu łatwiej utrzymać wózek w czystości. Valco Baby Snap 4 odpowiedni jest z fotelikiem samochodowym.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: