Depilacja laserowa 3D – na czym polega?

  • 30.07.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Depilacja laserowa 3D – na czym polega?
Depilacja laserowa to popularne rozwiązanie pozwalające usunąć zbędne owłosienie nawet z problematycznych partii ciała. Cieszy się sporym zainteresowaniem osób w każdym wieku, niezależnie od płci. W tym artykule omówimy jedną z najbardziej skutecznych metod depilacji i skupimy się na efektach, jakie daje.

Depilacja laserowa 3D – skuteczny sposób na pozbycie się włosków

Wiele kobiet marzy o pięknym ciele i gładkiej skórze. Ciemne i gęste owłosienie nie wygląda estetycznie, zwłaszcza gdy znajduje się w widocznych miejscach. Wciąż odrastające włoski stanowią problem głównie latem, gdy każda z pań chce odsłonić więcej, a przy tym jak najlepiej się prezentować. Korzystanie z tradycyjnych rozwiązań jest dosyć problematyczne i wymaga ciągłego powtarzania. Mimo to włoski i tak szybko odrastają, a skóra utrzymuje gładkość jedynie w dniu golenia. Depilacja laserowa pozwala pozbyć się problemu i usuwa zbędne owłosienie. Wiązka lasera oddziałuje na zawartą we włosach melaninę, dzięki czemu niszczy je od podstaw. Co najważniejsze, nie zagraża przy tym skórze. Laser wpływa wyłącznie na włos, pozostawiając okolicę nienaruszoną. Popularność depilacji laserowej zmotywowała twórców do opracowania różnych metod usuwania włosków. Jednym z najnowszych, wciąż trudno dostępnych w Polsce sposobów, jest depilacja laserowa 3D. Wykorzystywany przy tym zabiegu laser nadaje się do każdego typu skóry. W rewolucyjny i bezbolesny sposób działa na trzech głębokościach włosa, dlatego jest tak skuteczny.

Depilacja laserowa 3D a inne metody usuwania włosków

Najpopularniejszą metodą depilacji wśród Polek jest golenie z użyciem tradycyjnej maszynki. Niestety to nie najlepsze wyjście, ponieważ podrażnia skórę i nie zawsze jest higieniczne. Ponadto włoski szybko odrastają oraz są twarde i nieprzyjemne w dotyku. Z kolei używanie depilatora lub wosku jest bardzo bolesne, dlatego niewiele osób się na nie decyduje. Depilacja laserowa 3D pozwala usunąć włoski w najmniej inwazyjny sposób, nie szkodząc przy tym skórze. To innowacyjne rozwiązanie dostępne tylko w wybranych salonach. Można z niego skorzystać między innymi w https://salonpieknecialo.pl/. Dobrze wykonany zabieg pozwoli cieszyć się gładką i aksamitną skórą przez długi czas.

Depilacja laserowa – kto może z niej skorzystać?

Tak jak przy każdym innym zabiegu, tak też w przypadku depilacji laserowej są pewne przeciwwskazania. Do najczęstszych należy nadwrażliwość skóry na słońce, choroby takie jak łuszczyca czy bielactwo oraz świeża opalenizna. Ponadto osoba, która chce skorzystać z zabiegu nie może mieć opryszczki czy tatuażu w miejscu planowanego usuwania włosków. Również panie będące w ciąży lub karmiące piersią będą musiały poczekać. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z zabiegu należy dokładnie przeanalizować przeciwwskazania i porozmawiać z osobą wykonującą zabieg.

 

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: