Ostrów: Wielki remont dróg krajowych

  • 17.05.2017, 17:43
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Wielki remont dróg krajowych
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi prace przygotowawcze do remontu nawierzchni szeregu ulic krajowych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Planowana jest modernizacja nawierzchni ulicy Dworcowej, Towarowej, Głogowskiej i Wrocławskiej.
Poznański Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zabezpieczył na remont ostrowskich ulic kwotę blisko 2 mln zł. Roboty rozpoczęte zostaną już w przyszłym tygodniu od ulicy Towarowej. Nawierzchnia zostanie poddana frezowaniu profilującemu oraz wyrównaniu, a następnie ułożone zostaną nowe warstwy ścieralne. Remonty potrwają do lipca br. - Prace te będą powodować znaczące utrudnienia w ruchu, jednak zabiegaliśmy o to, aby przed oddaniem do użytku obwodnicy dotychczasowe drogi krajowe zostały wyremontowanie - mówi Marcin Wieruchowski, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Ostrowie. O ewentualnych zmianach w organizacji ruchu oraz kursach autobusów MZK spowodowanych pracami drogowymi będziemy informować na bieżąco.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Danka
Danka 18.05.2017, 12:55
Niech remontują jak najwięcej, tylko proszę nie w okresie letnim kiedy zaczyna się sezon urlopowy. Każdy ma chyba dość stania w korkach.
Juzef
Juzef 18.05.2017, 09:21
ja bedzie obwodnica dokończona drogi będą sie mniej zużywać
dadada
dadada 18.05.2017, 09:17
i tak ma być

Pozostałe