Lato w Ostrowie rozpocznie się koncertowo

  • 18.06.2022, 17:06
  • Źródło: Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
Lato w Ostrowie rozpocznie się koncertowo Urząd Miasta Ostrów Wielkopolski
Lato w Ostrowie Wielkopolskim rozpocznie się kulturalnie i koncertowo. Muzyka wspaniałych artystów zabrzmi na ostrowskim Rynku. Cykl wakacyjnych wydarzeń otworzy występ Grażyny Łobaszewskiej z gościnnym udziałem Natalii Kukulskiej oraz Skubasa. Na koncert zaprasza Beata Klimek Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

- Rozpocznijmy to lato razem! I to koncertowo! Gorąco zapraszam na występ cudownych artystów: Grażyny Łobaszewskiej i gości Natalii Kukulskiej oraz Skubasa. Przed nami muzyczna uczta! Koncert to inauguracja kulturalnego lata w Ostrowie Wielkopolskim i kolejnych wydarzeń, ale to także podziękowanie dla wolontariuszy i darczyńców, którzy przez wiele tygodni wspierali nas w działaniach dla tych, którzy zmierzyli się z okrucieństwem wojny, a schronienia szukali również w naszym mieście. Dziękuję za Wasze wielkie serca, Waszą dobroć i miłość do bliźniego. Zapraszam! Bądźmy tego dnia razem - zaprasza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Rozpoczęcie lata będziemy świętować w Ostrowie Wielkopolskim razem z obchodami 50-lecia działalności artystycznej Grażyny Łobaszewskiej, która słynie z takich hitów jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy” czy „Ludzie z duszą”. W 2022 roku wybitna wokalistka świętuje 50-lecie działalności! Koncert inaugurujący lato w Ostrowie Wielkopolskim będzie również muzycznym podziękowaniem dla wszystkich wolontariuszy i darczyńców, którzy w tym trudnym czasie ostatnich trzech miesięcy okazali pomoc naszym przyjaciołom z Ukrainy. Koncert odbędzie się w piątek, 24 czerwca, o godzinie 20 na ostrowskim Rynku.

 

 

 

 

Źródło: Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe