Powiat Ostrowski: Piknik w żłobku na raty

  • 04.06.2022, 11:44
  • Wiktoria Kohnke
Powiat Ostrowski: Piknik w żłobku na raty
Nawet ulewa nie pokrzyżowała organizacji pikniku rodzinnego w Gminnym Żłobku w Gorzycach Wielkich. Wprawdzie zapowiadaną początkowo na poniedziałek imprezę trzeba przełożyć o dzień z powodu opadów, to we wtorek udało się już wszystko zrealizować.

Zorganizowany po raz pierwszy w Żłobku Gminnym w Gorzycach Wielkich piknik rodzinny cieszył się dużym zainteresowaniem.

Na terenie za żłobkiem pojawili się rodzice z dziećmi, rodziny, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz gminy z wójtem Piotrem Kuroszczykiem, zastępcą wójta Antonim Hadrysiem i sekretarzem gminy Dariuszem Pryczakiem.

Personel i przyjaciele żłobka przygotowali mnóstwo atrakcji. Był też specjalnie przygotowany program artystyczny, w którym furorę zrobiła barwna inscenizacja dobrze znanego wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”, w której w postacie z bajki wcielili się pracownicy żłobka.

W części kulinarnej można było skosztować lodów, przysmaków z grilla, czy waty cukrowej.

Piknik dofinansowany został ze środków Gminy Ostrów Wielkopolski. 

- dsc_0965.jpg

 

Jarosław Wardawy

Wiktoria Kohnke

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe