Kalisz: Samochód Google w Kaliszu!

  • 11.05.2017, 15:31 (aktualizacja 11.05.2017, 15:35)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Samochód Google w Kaliszu! youtube
Samochód Google Street View po raz kolejny pojawi się w polskich miastach, o czym internetowy gigant poinformował na swoim blogu. Samochód będzie przejeżdżał również przez Kalisz, który zaktualizuje Mapy Google.

Street View to jedna z najbardziej popularnych funkcji Map Google, dzięki której możemy wirtualnie podróżować po świecie.

Samochody Google Street View mają pojawić się w 15 miejscowościach w Polsce. Będziecie je mogli zobaczyć m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i oczywiście w Kaliszu. Pełną listę możecie zobaczyć tutaj.

Dzięki tym przejazdom na Mapach Google, zostaną umieszczone najnowsze zdjęcia. To czy samochód pojawi się w Kaliszu zależy od wielu czynników, m.in. warunków pogodowych czy logistycznych.

Rejestracja zdjęć ma rozpocząć się już w maju, a skończyć w październiku b.r.

Pierwsze zdjęcia Street View w Polsce zostały zostały zrobione w 2011 r., kolejne fotografie wykonywane z samochodów były robione w 2014 r.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe