Powiat Ostrowski: Strój do zadań specjalnych

  • 12.05.2022, 18:30
  • Źródło: Powiat Ostrowski
Powiat Ostrowski: Strój do zadań specjalnych
Jednostkę OSP w Sobótce odwiedził Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego - Piotr Walkowski który przekazał nowe ubrania specjalne typu Nomex. Jest to umundurowanie, które poprawi bezpieczeństwo, a jednocześnie sprawi, że Strażacy będą w stanie lepiej pomagać potrzebującym, gdy tylko będzie taka potrzeba.

To wszystko stało się możliwe dzięki funduszom z Powiatu Ostrowskiego. Cała inwestycja wyniosła 11.800 zł z czego 10.000 zł pochodziło ze starostwa powiatowego, a kwotę 1.800 zł to kwota ze środków własnych OSP.

- Systematycznie wspieramy działania OSP w powiecie ostrowskim,  Druhny i Druhowie służą ludziom, często poświęcając swoje życie, jestem pełen podziwu oraz uznania za wasze poświęcenie”-  mówi Piotr Walkowski.

     Strażacy z OSP w Sobótce tylko w tym roku mają już za sobą 36 wyjazdów do akcji. Ostatnimi laty jest to nawet 100 wyjazdów rocznie.

Źródło: Powiat Ostrowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe