Powiat Ostrowski: Parafialne Obchody Dnia Strażaka

  • 10.05.2022, 18:37
  • Źródło: sieroszewice.pl
Powiat Ostrowski: Parafialne Obchody Dnia Strażaka
W myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek…” we wtorek, 3 maja 2022 roku, odbył się Parafialny Dzień Strażaka. Wydarzenie rozpoczęła uroczysta msza święta w Kościele Parafialnym w Sadowiu.

W obchodach uczestniczyli: Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski, Zastępca Wójta Bartosz Kubica, Przewodniczący Rady Gminy Rafał Bartnik, Radna Gminy Sieroszewice Wiesława Smółka, księża z kościoła parafialnego w Sadowiu, Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Sieroszewicach Wojciech Andrzejewski oraz prezesi jednostek OSP i strażacy.

Dalsza część spotkania miała miejsce na sali wiejskiej w Parczewie. Wójt Gminy podziękował strażakom za wkład pracy na rzecz ratownictwa i bezpieczeństwa przeciwpożarowego mieszkańców gminy Sieroszewice oraz zaangażowanie w życie lokalnych społecznościDoceniając działalność OSP złożył druhom życzenia z okazji ich święta.

Organizatorem Parafialnego Dnia Strażaka była Ochotnicza Straż Pożarna w Parczewie. Wydarzenie zostało współfinansowane ze środków budżetu gminy Sieroszewice w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2022 roku.

Źródło: sieroszewice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe