Kalisz: To koniec objazdów remontowanego mostu na ul. Chopina!

  • 10.05.2017, 09:30
  • Patrycja Pera
Kalisz: To koniec objazdów remontowanego mostu na ul. Chopina!
12 maja zostanie w godzinach wieczornych zostanie przywrócony ruch na moście w ciągu ul. Chopina. Od soboty tj. 13.05 autobusy komunikacji miejskiej będą kursować stałą trasą obowiązującą przed wprowadzeniem objazdu.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, 12 maja w godzinach wieczornych zostanie przywrócony ruch na moście w ciągu ul. Chopina, od dnia 13 maja br. autobusy komunikacji miejskiej kursować będą stałą trasą obowiązującą przed wprowadzeniem objazdu.

Wszelkich informacji dotyczących rozkładu jazdy można uzyskać w Punkcie Obsługi Klienta KLA na ul. Dworcowej 1, pod numerami telefonów: 62 768 00 91 (92), lub na stronie internetowej www.kla.com.pl.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe