Kalisz: Aktorzy Teatru Komedii Impro w Łodzi z pomocą dla mieszkańców Ukrainy

  • 01.03.2022, 19:34
  • Źródło: Przemysław Nowak
Kalisz: Aktorzy Teatru Komedii Impro w Łodzi z pomocą dla mieszkańców…
Zespół Teatru Komedii Impro w Łodzi, reagując na dramatyczne doniesienia z Ukrainy, zdecydował, że wszystkie wpływy z dwóch najbliższych spektakli, które odbędą się w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu i Łodzi, przeznaczy na pomoc dla mieszkańców zaatakowanej przez Rosję Ukrainy.

„Bajka (nie) tylko dla dzieci" – spektakl Teatru Komedii Impro w Łodzi

Zapraszamy wszystkie Dzieci i Dorosłych na niepowtarzalną bajkę! Możecie spodziewać się świetnej zabawy, pełnej emocji, sztuki i śmiechu! Aktorzy przenoszą widzów w inny wymiar, niczym Alicja w Krainie Czarów, która zawędrowała do bajkowego świata, po drugiej stronie lustra! To niesamowita podróż w głąb wyobraźni wszystkich widzów, podczas której każdy może poczuć się dzieckiem.

Sobota. 23.04.2022, godz.: 11:00

Bilety: 30,00 

„Bajka (nie) tylko dla dzieci" to improwizowany spektakl, w którym najmłodsi decydują o wszystkim, co zdarzy się na scenie: gdzie potoczy się akcja, w jakie postaci wcielą się aktorzy, jakie będą mieli kostiumy, wreszcie do jak bardzo zaczarowanego świata zabiorą siebie i innych. Dzieci stają się reżyserami, ale mogą też pojawić się na scenie w roli aktorów. Bajka improwizowana to inteligentna rodzinna zabawa w teatr na dwóch poziomach: dla rodzica i dla dziecka. To podróż w głąb wyobraźni, znakomita odskocznia od codzienności i gwarantowany relaks.

Teatr Komedii Impro w Łodzi to grupa improwizatorów, którzy tworzą przedstawienia na oczach publiczności, używając do tego jedynie wyobraźni i sugestii padających z widowni. Zespół nie przyjmuje wskazówek religijnych, politycznych oraz takich, które mogłyby kogokolwiek urazić. Od 2018 roku grupa w każde wakacje, wraz z innymi improwizatorami, współtworzy Wioskę Artystyczną Janowo koło Rewala. Wystawiono tam 240 spektakli improwizowanych, które obejrzało 23 tys. widzów

 

 

IMPRO BANG! – spektakl Teatru Komedii Impro w Łodzi

Zapraszamy na kolejny spektakl Teatru Komedii Impro w Łodzi. IMPRO BANG! to improwizowany, niepowtarzalny świat humoru.

Sobota. 23.04.2022, godz.: 18:00

Bilety: 60,00 zł 

IMPRO BANG! to zbiór tzw. gier impro, czyli następujących po sobie kilkuminutowych scenek, w których aktorzy mierzą się z wyzwaniami rzucanymi przez publiczność. Improwizatorzy proszą o sugestie dotyczące miejsca akcji i ról, w jakie będą się wcielać, i na tej podstawie na bieżąco tworzą spektakl. Aktor, jeśli tak zadecydują widzowie, może stać się dowolną postacią, przedmiotem, a nawet np. emocją lub uczuciem. IMPRO BANG! to dynamiczne przedstawienie pełne śmiechu i interakcji z publicznością, które zdarza się tylko raz.

Teatr Komedii Impro w Łodzi to grupa improwizatorów, którzy tworzą przedstawienia na oczach publiczności, używając do tego jedynie wyobraźni i sugestii padających z widowni. Zespół nie przyjmuje wskazówek religijnych, politycznych oraz takich, które mogłyby kogokolwiek urazić. Od 2018 roku grupa w każde wakacje, wraz z innymi improwizatorami, współtworzy Wioskę Artystyczną Janowo koło Rewala. Wystawiono tam 240 spektakli improwizowanych, które obejrzało 23 tys. widzów.

Źródło: Przemysław Nowak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe