Powiat Kaliski: Tydzień Biblijny w Moskurni

  • 09.05.2017, 10:28
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Tydzień Biblijny w Moskurni
Tydzień Biblijny obchodzony jest corocznie w kościele katolickim w Polsce. Są to dni, w których z większą refleksją pochylamy się nad Pismem Świętym.
5 maja 2017 roku szkoła w Moskurni również szczególnie żyła tą Świętą Księgą. Uczniowie zaczęli od przeczytania ewangelii stosownej do tego dnia. Następnie obejrzeli krótki animowany film, który w ciekawy sposób opowiadał o Biblii. Chętni uczniowie przynieśli ze sobą do szkoły swoje egzemplarze Pisma Świętego, które mogli wszyscy podziwiać na wystawie. Wybrani uczniowie przeczytali też swoje ulubione fragmenty z Biblii. Akcja ta na pewno wpisze się na stałe do szkolnego kalendarza, ponieważ wszystkie inicjatywy podjęte w tym dniu przybliżyły uczniom Pismo Święte i zachęciły do świadomego czytania. Fot. SP Moskurnia
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe