Powiat Ostrowski: Rozśpiewane przedszkole

  • 08.12.2021, 08:37
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Rozśpiewane przedszkole
W Szkole Podstawowej w Masanowie odbyła się III edycja Gminnego Festiwalu Piosenki Przedszkolaka – „Rozśpiewane przedszkole”.

W przeglądzie uczestniczyły dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Sieroszewice. Przesłuchania rozróżniono w kategoriach: soliści w wieku 3-4 lat i soliści w wieku 5-6 lat. Uczestników oceniała niezależna komisja powołana przez organizatora. Ponieważ tegoroczne prezentacje były na wysokim poziomie, komisja oceniająca uznała wszystkich dziesięciu wykonawców laureatami. Gościem przesłuchań był wójt gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski. Wójt wręczył przedszkolakom nagrody oraz pogratulował pięknych występów.

 

Festiwal „Rozśpiewane przedszkole” stał się doskonałą formą popularyzacji piosenki przedszkolnej, dając przy tym możliwość rozwijania talentów u maluchów, ale przede wszystkim przyczyniając się do wielkiej radości słuchaczy jak i samych wykonawców.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe