Powiat Ostrowski: Jubileusz hodowców

  • 08.12.2021, 08:29
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Jubileusz hodowców
30-lecie istnienia obchodziła Sekcja 5 Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas uroczystości najlepszym hodowcom wręczono puchary i wyróżnienia.

Rolę gospodarza pełnił Mariusz Kołeczko, który powitał gości i przypomniał historię 30-lecia Sekcji 5 Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w Ostrowie Wielkopolskim. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: starosta ostrowski Paweł Rajski oraz delegacje z Sekcji 3 i 4 ostrowskiego koła.

Każdy z uczestników uroczystości 30-lecia otrzymał na pamiątkę pamiątkowy medal oraz zestaw długopisów z okolicznościowym grawerem. Goście zrewanżowali się pamiątkowymi statuetkami z gratulacjami dla jubilatów. Najlepszym hodowcom wręczono puchary i wyróżnienia. Nagrody otrzymali: Mateusz Bąk, Józef i Tomasz Bąkowie, Przemysław Połomski, Paweł i Krystian Chłopek, Tadeusz Bąkowski, Mirosław Stendera, Mateusz i Mariusz Kołeczko, Mirosław Piwowar, Marian Czekanowicz, Jan Marciniak, Mirosław Kubiak.

 

Fot. Jarosław Wardawy

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe