Ostrów: Ostrowianie będą migać

  • 01.12.2021, 14:23
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Ostrowianie będą migać
90 mieszkańców Ostrowa miga bez barier! To wszystko dzięki kursowi języka migowego - jednego ze zwycięskich zadań Ostrowski Budżet Obywatelski.

Kursanci zostali podzieleni na 3 grupy i wzięli udział w 80 godzinach lekcyjnych. Kurs dla mieszkańców naszego miasta prowadził Marcin Suchodolski.

- To bardzo dobra informacja, że choć test końcowy nie należał do najłatwiejszych, wszyscy ukończyli go z wynikiem pozytywnym. Bardzo serdecznie uczestnikom kursu gratuluję i wierzę, że znakomicie wykorzystają nabyte dzięki budżetowi obywatelskiemu zdolności – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

To kolejne, bardzo interesujące zadanie Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego, na które ostrowianie zagłosowali i w pełni z niego skorzystali. Już w grudniu poznamy wyniki tegorocznej edycji OBO.

- Jestem przekonana, że wśród zwycięskich zadań jest znów wiele ważnych i interesujących projektów. Każdego roku zdarzają się perełki, które przyciągają setki ostrowian. Każdego roku przekonujemy się również, że pomysłowość mieszkańców naszego miasta nie ma granic. Już nie mogę doczekać się ogłoszenia wyników – dodaje prezydent miasta.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe