Powiat Ostrowski: Kolejne place zabaw

  • 22.11.2021, 13:05
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Kolejne place zabaw
Jak grzyby po deszczu powstają nowe place zabaw na terenie gminy Raszków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, gmina nieustannie stara się o dofinansowania oraz przeznacza własne środki na budowę bezpiecznych i nowoczesnych miejsc, w których dzieci pod opieką rodziców spędzają miło czas.

Z pozyskanych środków z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 powstały nowe miejsca zabaw dla dzieci: przy szkole podstawowej w Raszkowie oraz w Jankowie Zaleśnym. Z tego samego programu pozyskano także dofinansowanie na plac zabaw w raszkowskim parku i siłownię zewnętrzną w Niemojewcu, które to inwestycje będą realizowane w 2022 roku. Ze środków własnych powstał również plac przy raszkowskim MGOK-u.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe