Powiat Ostrowski: Księga smaków, odsłona druga

  • 04.11.2021, 14:33 (aktualizacja 16.11.2021, 11:13)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Księga smaków, odsłona druga
Ruszyły przygotowania do kolejnego tomu Księgi Smaków Powiatu Ostrowskiego!

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, organizacje, a także osoby indywidualne do współtworzenia tego wyjątkowego i lokalnego wydawnictwa kulinarnego!

- W 2019 roku po prawie roku pracy ukazała się pierwsza Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego. Książka została bardzo dobrze przyjęta i błyskawicznie rozeszła się. Niemal od razu pojawiły się pomysły i deklaracje dotyczące kontynuacji tej publikacji. Teraz przyszedł właściwy czas, na to rozpoczęcie przygotowań do drugiego tomu. Chcemy poświęcić więcej czasu i dać szansę pojawienia się potraw, typowych dla wszystkich pór orki i okresu Bożego Narodzenia czy Wielkanocy – powiedział Paweł Rajski starosta ostrowski.

Wydanie publikacji planowane jest na grudzień 2022 roku.

Wszyscy zainteresowani podzieleniem się na łamach Księgi Smaków rodzinną recepturą która przypomina smaki dzieciństwa, sprawdzonymi przepisami lub swoim popisowym daniem mogą się zgłaszać już dziś. Zgłoszenia i szczegóły w Biurze Promocji i Relacji Społecznych, Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim, al. Powstańców Wielkopolskich 16, tel. 62 737 84 76 lub e-mailem: [email protected]

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe