Lekkoatletyka: Starosta nagrodził lekkoatletów

  • 29.10.2021, 09:19
  • Ryszard Binczak
Lekkoatletyka: Starosta nagrodził lekkoatletów
W kończącym się sezonie zdobyli niemal wszystko, co było do zdobycia: worek medali, poprawiali rekordy sprzed lat, byli powoływani do kadry narodowej. Za te wszystkie sukcesy zawodników Klubu Sportowego Stal LA trenerom i zawodnikom podziękował starosta ostrowski.

Spotkanie z medalistami odbyło się w restauracji LIMBA.

- To chyba pierwsze tego typu spotkanie starosty z przedstawicielami środowiska sportowego w formie uroczystej kolacji. Ale powód jest też wyjątkowy. Przez cały rok przysparzaliście nam wiele radności odnosząc tak spektakularne sukcesy na wielu arenach. Z jednej strony jest więc wynik sportowy, a z drugiej ujęliście mnie tym, że w każdej niemal relacji z zawodów podkreślaliście skąd pochodzicie. Zawsze pamiętaliście o fladze powiatu czy miasta podkreślając z dumą skąd pochodzicie. Doceniamy to oraz fakt, że autorami tych sukcesów są nasi mieszkańcy i dotyczy to zarówno zawodników i trenerów. Wspaniała robota przez wiele miesięcy, za którą chcemy powiedzieć „dziękujemy’’ – powiedział Paweł Rajski starosta ostrowski.

W podziękowaniu za trud i uznaniu sukcesów starosta przekazał na ręce prezesa Marka Walczaka czek w wysokości 15.000 zł ze środków na promocję powiatu, a wszystkim uczestnikom drobne upominki.

- STAL LA to już uznana marka w lekkoatletycznym „świecie”, a komentatorzy imprez, rywale i trenerzy odnoszą się do naszych reprezentantów z szacunkiem. Jesteśmy jedynym zespołem w Polsce, który w ciągu roku – oprócz 24 medali mistrzostw kraju, ma sześcioro reprezentantów Polski, aż trzykrotnie zwyciężył, a raz zajął drugie miejsce w klasyfikacjach punktowych lub medalowych mistrzostw Polski – powiedział Marek Walczak.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe