Powiat Ostrowski: Nauczyciele z nagrodami burmistrza Odolanowa

  • 14.10.2021, 14:30
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nauczyciele z nagrodami burmistrza Odolanowa
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Gminy i Miasta Odolanów Marian Janicki w towarzystwie wiceburmistrza Jana Prokopa wręczył nagrody dyrektorom i nauczycielom szkół za bardzo dobre wyniki nauczania w roku szkolnym 2020/2021.

Burmistrz dziękując pedagogom za niezwykły trud włożony w wychowanie i przekazywanie wiedzy w dzisiejszych niełatwych czasach, życzył jednocześnie osobistego spełnienia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Jak podkreślił burmistrz Marian Janicki, najbardziej pamięta i docenia się po latach tych wychowawców, którzy wymagali odpowiedzialnego i sumiennego podejścia do nauki i trudno się z tym nie zgodzić!

Uroczystość odbyła się w Sali dawnego kościoła ewangelickiego.

Lista nagrodzonych: Ewa Bielak (Szkoła Podstawowa w Świecy), Renata Maślińska (Szkoła Podstawowa w Uciechowie), Beata Noskowicz (Zespół Szkół w Odolanowie), Irena Jacyno (Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Garkach), Barbara Stolarek (Szkoła Podstawowa w Raczycach), Paweł Dymała (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Odolanowie), Bogna Trepka (Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Odolanowie), Ewa Gaworska (Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Odolanowie), Małgorzata Kaczmarek (Szkoła Muzyczna I stopnia w Odolanowie), Barbara Miłosz (Szkoła Podstawowa w Wierzbnie), Magdalena Krzywda-Patryas (Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Hucie), Agata Strączkowska (Szkoła Podstawowa im. Polskich Sportowców w Tarchałach Wielkich), Andrzej Wasiela (Szkoła Podstawowa w Świecy), Sławomir Kowalski (Szkoła Podstawowa w Raczycach), Maria Sawicka (Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Odolanowie), Krzysztof Krawczyk (Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Hucie), Sławomir Ostrowski (Branżowa Szkoła I stopnia w Odolanowie), Barbara Okupnik (Centrum Usług Wspólnych w Odolanowie).

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe