Ostrów: Modernizacja stadionu

  • 08.10.2021, 11:56 (aktualizacja 08.10.2021, 12:00)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Modernizacja stadionu
Żużlowy sezon w Ostrowie Wielkopolskim zakończył się awansem Argedu Malesa Ostrów do PGE Ekstraligi. Teraz na Stadionie Miejskim zgodnie z planem ruszyły prace modernizacyjne.

Odnowę przejdą kolejne trybuny – od wjazdu polewaczek do Parku Maszyn. Zamontowanych zostanie tu blisko 2000 nowych krzesełek. Aktualnie na ostrowskim Stadionie Miejskim trwa rozbiórka dotychczasowych siedzisk i demontaż innych, zniszczonych elementów trybuny, by już wkrótce móc zastąpić je nowymi. Do modernizacji korony stadionu pozostał właśnie ten kluczowy odcinek, wraz z tunelem, w którym podczas zawodów stacjonują pojazdy medyczne oraz polewaczki.

- To inwestycja dzięki której stadion stanie się nowoczesnym, bezpiecznym i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych obiektem sportowym. Od kilku lat, systematycznie, podnosimy jakość tego miejsca, tak by ostrowscy kibice mogli cieszyć się zawodami w godnych warunkach – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe