Speedrower: Ostrowianin z Pucharem Polski

  • 05.10.2021, 14:08
  • Ryszard Binczak
Speedrower: Ostrowianin z  Pucharem Polski
Dwukrotny mistrz Polski w kat. U14 i U16 nie spoczywa na laurach i przynosi dumę naszemu miastu. W Ostrowie Wielkopolskim odbył się trzeci i ostatni w sezonie Turniej Indywidualnego Pucharu Polski Młodzików w speedrowerze.

Paweł Szkudlarek, uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim, wychowanek PKS-u Wiraż Ostrów, tegoroczny zawodnik Klubu Speedrowerowego Szarży Wrocław ponownie stanął na najwyższym podium i po raz kolejny pokazał swoją moc, trzeci raz z rzędy zostając niepokonany w Induwidualnym Pucharze Polski. Klasyfikację generalną młodzików zakończył na pierwszym miejscu w Polsce pokonując w biegu finałowym Arkadiusza Graczyka (Orzeł Gniezno) i Oskara Dusińskiego (Victoria Poczesna). W ostatecznej klasyfikacji IPP młodzików ostrowianin zdobył 150 punkty (3 rundy i 3 zwycięstwa).

Paweł Szkudlarek został również powołany do reprezentacji Polski juniorów.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe