Powiat Ostrowski: Wystawa ,,Trzy Spojrzenia'' otwarta

  • 18.09.2021, 12:50
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Wystawa ,,Trzy Spojrzenia'' otwarta
,,Trzy spojrzenia". Wyczekiwany wernisaż można już obejrzeć w kościele poewangelickim w Odolanowie.

,,Trzy spojrzenia'', wyczekiwany wernisaż malarstwa Iwony Moleckiej (Odolanów) Moniki Ratajczak (Leszno) i  Izabeli Modrzejewskiej (Sieradz) został uroczyście otwarty w sali byłego kościoła poewangelickiego w Odolanowie.  Utytułowane autorki licznych wystaw krajowych i zagranicznych absolwentki Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu zaprezentowały cześć swojego bogatego dorobku artystycznego. 
Wystawa „Trzy spojrzenia” oprowadza widza po malarstwie artystek, które w sposób subtelny, a jednocześnie ujmujący, przemawia do wyobraźni uczestnika kolorem, kreską oraz formą wypowiedzi artystycznej. Otwarcie wystawy połączone zostało z  występem absolwenta PSM I st. W Odolanowie pianisty Adriana Skrobańskiego.
Wystawę można oglądać do końca października br. w dniach i godzinach: środa, piątek w godzinach 10.00 -17.00. Niedzielę 3 i 31 października w  godzinach od 14.00 -16.00.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe