Powiat Ostrowski: Odebrali stypendia

  • 17.09.2021, 15:54
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Odebrali stypendia
Stypendia rozdane. Wójt gminy Ośnie po raz kolejny docenił najlepszych uczniów.

73 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Sośnie otrzymało stypendia przyznane przez wójta gminy Sośnie w ramach „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Gminy Sośnie”. Uroczystego wręczenia listów gratulacyjnych stypendystom i ich rodzicom dokonał wójt gminy Sośnie Stanisław Budzik. Gospodarzem gali stypendialnej był Zespół Szkół w Cieszynie. Uroczystość odbyła się w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowy ,,Biały Daniel" w Sośniach.
System stypendialny stwarza dodatkowe możliwości zdobywania wiedzy (zakup dodatkowej literatury, udział w konkursach i olimpiadach), uczestnictwo w zajęciach dodatkowych czy kursach. Poszerza również pasje i zainteresowania dzieci i młodzieży oraz motywuje do jeszcze lepszej nauki.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe