Ostrów: Zumba na Arenie

  • 06.09.2021, 16:53
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zumba na Arenie
Zumba trwa! Po wakacyjnej edycji spotkań w Parku Miejskim, zumbowicze przenoszą się na Arenę.

Zumba to zadanie realizowane w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego „Być fit! Zumba dla ostrowskich mieszkańców - organizacja bezpłatnych zajęć fitness”.
Zajęcia zumby przez całe wakacje odbywały się na polanie Parku Miejskiego. Jednak tuż po oficjalnym otwarciu Areny Ostrów spotkania będą odbywać się  właśnie tam. Pierwsze zajęcia zaplanowano na czwartek, 16 września, o godzinie 20.30. Harmonogram spotkań będzie dostępny na fanpage’u Facebook Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego.
- Wakacyjne zajęcia zumby pokazały, że Ostrów uwielbia tak aktywne spotkania i tę niesamowitą energię. Nieważne - słońce, czy deszcz - zumba w Parku Miejskim była zawsze. Nadchodzą jednak chłodniejsze wieczory, więc przenosimy zumbę pod dach Areny Ostrów, obiektu na kóry mieszkańcy czekali wiele lat, a dziś będzie im służył - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. 
Zgodnie z założeniem zadania OBO, jesienna część zajęć miała odbyć się w sali jednej z ostrowskich szkół. Jednak po frekwencji na spotkaniach i uzgodnieniu z autorem zadania spotkania będą odbywać się na Arenie, dzięki czemu więcej ostrowian będzie mogło uczestniczyć w zajęciach. Dodatkowo oprócz szatni do dyspozycji uczestników pozostaje bezpłatny parking znajdujący się przy obiekcie.
Oczywiście instruktorem prowadzącym zajęcia jest Tomasz Wnuk Zumba Instruktor, który z pewnością zadba o zajęcia pełne radości i sporej dawki ruchu.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe