Żużel: Staszewski zostaje

  • 04.09.2021, 13:11 (aktualizacja 04.09.2021, 14:10)
  • Ryszard Binczak
Żużel: Staszewski zostaje
Mariusz Staszewski na siódmy rok z rzędu zostaje w Ostrowie.

-Moim priorytetem było zatrzymanie w Ostrowie na kolejny rok Mariusza Staszewskiego. Doszliśmy do porozumienia, z czego bardzo się cieszę, bo cenię pracę i zaangażowanie naszego trenera – mówi Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia. - Bardzo się cieszę, że Mariusz zostaje z nami, bo wiem, że miał oferty z innych klubów. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i jestem z niej bardzo zadowolony.
- Czym mnie przekonywał prezes Górski? Wszystkim – śmieje się trener ostrowskich żużlowców. – A tak na poważnie, na pewno najbardziej w Ostrowie trzyma mnie nasza młodzież. Byłem z nimi od samego początku, jak przychodzili jako dzieci do szkółki, a teraz to już prawie dorośli mężczyźni, z którymi spędzam dużo czasu i bardzo się zżyliśmy. Jeszcze za wcześnie, żebym zostawił młodych chłopaków. Na kolejny rok na pewno zostaję.
Ten sezon jest szóstym z rzędu rokiem pracy Mariusza Staszewskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
 – Co tu dużo kryć. Najpierw jako zawodnik, a teraz jako trener zżyłem się z tym środowiskiem. Sentyment na pewno jest – dodaje.

za TŻ Ostrovia

Fot. TŻ Ostrovia

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe