Powiat Ostrowski: Jubileusz 100-lecia. Egzotyczna gala

  • 03.09.2021, 14:43
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski:  Jubileusz 100-lecia. Egzotyczna gala
W Topoli Osiedle odbyła się gala obchodów 100-lecia Stowarzyszenia Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych „Canaria’’ w Ostrowie Wielkopolskim.

Przyjęcie odbyło się w sali wiejskiej w Topoli Osiedle, gdzie urządzane są również comiesięczne giełdy oraz coroczne listopadowe wystawy pokonkursowe ptaków egzotycznych. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili : starosta ostrowski – Paweł Rajski, sekretarz miasta Ostrowa Wielkopolskiego – Andrzej Baraniak, delegacja Rady Sołeckiej wsi Topola Osiedle, delegacja Stowarzyszenia Hodowców Ptaków „CANARIA02” z Poznania oraz delegacja Kaliskiego Stowarzyszenia Hodowców Ptaków Egzotycznych Kalisz. Każdego z uczestników spotkania osobiście witał Andrzej Bak – prezes stowarzyszenia, pełniący swoją funkcje od 25 lat.

Prezes wygłosił mowę w której pokrótce przedstawił historię i działalności stowarzyszenia oraz podziękował wszystkim przyjaciołom stowarzyszenia za wieloletnią współpracę. Z okazji jubileuszu wręczono pamiątkowe statuetki. Członkom stowarzyszenia za ich wkład w rozwój wręczono tytuły oraz medale.

Po zakończeniu oficjalnych obchodów rozpoczęło się przyjęcie taneczne, które trwało do późnych godzin nocnych.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe