Powiat Ostrowski: Nowa odsłona przedszkola w Biniewie

  • 03.09.2021, 13:22
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nowa odsłona przedszkola w Biniewie
Nowe miejsca parkingowe pojawiły się po wakacjach w biniewskim przedszkolu.

Przedszkole to jeden z pierwszych etapów społecznego rozwoju dzieci. Uczą się w nim, poznają pierwszych przyjaciół, bawią i rozwijają pasje. Zarówno dla rodziców jak i wychowawców najważniejsze jest jednak ich bezpieczeństwo. Z tą myślą dyrektor przedszkola Elżbieta Mikołajczyk zgłosiła potrzebę zmiany zagospodarowania przestrzeni przed budynkiem. Wójt gminy Piotr Kuroszczyk z uwagi na komfort dzieci, rodziców i nauczycieli, pragnął umożliwić im swobodny dojazd do placówki. Z budżetu gminy zdecydował się na utwardzenie placu przed przedszkolem, by zwiększyć liczbę miejsc parkingowych.
Zgodnie ze wcześniej zawartą umową od 23 czerwca do 31 sierpnia zrealizowano założone wcześniej plany. Obejmowały one między innymi: korytowanie, podbudowę i wykonanie obrzeży na ławie betonowej. Zdemontowano stare ogrodzenie zastępując je nowym – panelowym. Ułożona została również kostka brukowa, które sprawiła, że teren stał się czysty oraz schludny. Koszt inwestycji nie przekroczył 30 tysięcy złotych.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe