Powiat Ostrowski: Docenili gminną inwestycję

  • 30.08.2021, 16:49
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski:  Docenili gminną inwestycję
Jarosław Głowacki, burmistrz Międzyborza, spotkał się z wójtem gminy Ostrów Piotrem Kuroszczykiem i wizytował żłobek w Gorzycach Wielkich.

Powodem odwiedzin  burmistrza Jarosława Głowackiego był nowo oddany żłobek w Gorzycach Wielkich. Inwestycja na tyle wzbudziła zainteresowanie włodarza Międzyborza, że postanowił obejrzeć ją osobiście, gdyż podobną placówkę zamierza wybudował u siebie.
- Światło, przestrzeń, zieleń, estetyczne wnętrza, prosta i nowoczesna architektura oraz ciekawe rozwiązania technologiczne sprawiają, że gminny żłobek śmiało może być wzorem dla tego typu inwestycji. Cieszę się, że nasza inwestycja jest tak postrzegana w innych samorządach  - mówi wójt gminy Piotr Kuroszczyk.
Burmistrz Jarosław Głowacki obejrzał żłobek wspólnie z Mirosławą Zwierz inspektorem d/s projektów inwestycyjnych, pozyskiwania środków zewnętrznych i planowania strategicznego w Urzędzie Gminy i Miasta w Międzyborzu. Gościom towarzyszył wójt gminy Piotr Kuroszczyk oraz dyrektor placówki Monika Jurasik.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe