Powiat Ostrowski: Festyn Sołecki w Sieroszewicach

  • 21.07.2021, 19:01
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski:  Festyn Sołecki w Sieroszewicach
Na stadionie gminnym w Sieroszewicach odbył się Festyn Sołecki, którego organizatorem była Rada Sołecka wsi Sieroszewice.

Festyn otworzył sołtys wsi Sieroszewice Tadeusz Łapiński, który oficjalnie powitał zebranych gości, radnych gminy Sieroszewice, mieszkańców oraz zastępcę wójta gminy Bartosza Kubicę. Impreza rozpoczęła się  od występu młodych artystów, który przygotowany został przez Magdalenę Zając, instruktora Gminnego Ośrodka Kultury w Sieroszewicach. Po części artystycznej na zgromadzonych czekała moc atrakcji. Wyglądem i zapachem przyciągał przybyłych pyszny poczęstunek. Podczas festynu przygotowano również konkursy i zabawy. Wśród atrakcji dla najmłodszych znalazły się: dmuchana zjeżdżalnia, bańki mydlane, balony z helem oraz lody. Ponadto uczestnicy mogli zaprezentować swoje sprawnościowe umiejętności w zawodach strzelania do bramki. Na wszystkich czekały nagrody. Zastępca wójta rozdawał gadżety ufundowane przez urząd gminy.  Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz wozów strażackich i sprzętu gaśniczego. Zwieńczeniem festynu był mecz dzieci kontra Rada Sołecka.
Wydarzenie było finansowane z Funduszu Sołeckiego, który jest częścią budżetu gminy Sieroszewice.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe