Powiat Ostrowski: III Zlot Pojazdów Zabytkowych

  • 03.07.2021, 16:20
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: III Zlot Pojazdów Zabytkowych
III Zlot Pojazdów Zabytkowych ,,Pokaż Swoje Cacko" był imprezą towarzyszącą XI Swojskim Spotkaniom z Folklorem, organizowanym w Skrzebowej przez Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa.

Na specjalnie wydzielonym parkingu pojawiło się ponad 70 starych samochodów, motocykli i innych pojazdów, co po raz kolejny przerosło oczekiwania organizatorów, którzy zakładali udział około 30 pojazdów. Tłok był niemały, bo obejrzeć samochody i motocykle przyszło wielu zainteresowanych, którzy nie żałowali słów podziwu dla aut, wyglądających niejednokrotnie lepiej niż współczesne. Koordynatorami imprezy byli Jacek Jarmuszczak i Joanna Jarmuszczak.
Fot. Andrzej Jarmuszczak

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe