Powiat Ostrowski: Zmiany w powiecie

  • 20.06.2021, 10:11 (aktualizacja 24.06.2021, 07:41)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Zmiany w powiecie
Mirosław Nowacki został nowym wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Ostrowskiego, a Ryszard Pluciński członkiem Zarządu Powiatu.

Zmiany władzach Powiatu Ostrowskiego spowodowane były m.in. śmiercią radnego Grzegorza Finke dotychczasowego wiceprzewodniczącego rady. Wcześniej z zasiadania w Zarządzie Powiatu Ostrowskiego zrezygnowała Dorota Hurna. Sytuacja epidemiologiczna i sesje odbywane w formule on linie utrudniały dokonanie zmian, gdyż w obu przypadkach, zgodnie ze statutem, głosowania muszą być tajne. Głosowanie odbyło się na ostatnum posiedzeniu, 17 czerwca 2021 roku
Na stanowisko członka Zarządu zgłoszona została kandydatura Ryszarda Plucińskiego, która w głosowaniu uzyskała zdecydowane poparcie. Na 25 obecnych radnych 24 było „za’’. Na wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego zgłoszony został Mirosław Nowacki. W głosowaniu jego kandydatura uzyskała 9 głosów „za’’, 3 ,,przeciw'', a pozostałe głosy były nieważne.  

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe