Powiat Ostrowski Drugie miejsce ,,Na przydrożku"

  • 13.06.2021, 11:53
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski Drugie miejsce ,,Na przydrożku"
Grupa dziecięca Zespołu Tańca Ludowego ,,Swojacy" zajęła drugie miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów i Śpiewaków Ludowych "Na przydrożku".

Konkurs odbył się w Wymiarkach w województwie lubuskim. Wzięły w nim udział zespoły taneczne i śpiewacze z całej Polski, prezentujące folklor dziecięcy. ,,Swojacy" zaprezentowali zabawy i tańce zachodniej Wielkopolski. To kolejny w przeciągu tygodnia sukces tancerzy, po trzecim miejscu grupy młodzieżowej zdobytym w Katowicach.
Zespół Tańca Ludowego ,,Swojacy" działa od 2007 r. przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Raszkowie ze wsparciem Stowarzyszenia Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa. Instruktorem zespołu jest Jolanta Marszał.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe