Ostrów: Złoto dla Wodkanu za wysoką jakość usług

  • 09.06.2021, 13:31 (aktualizacja 13.06.2021, 08:57)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Złoto dla Wodkanu za wysoką jakość usług
Spółka Wodkan S.A. otrzymała nagrodę za wysoką jakość usług - tytuł i Złote Godło QI 2021 Najwyższa Jakość w Kategorii Usługi za ,,Produkcję i dostawę wody oraz odbiór i oczyszczanie ścieków".

- Ogromnie gratuluję miejskiej spółce Wodkan Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski zdobycia tytułu i Złotego Godła QI 2021 Najwyższa Jakość w kategorii usługi za “Produkcję i dostawę wody oraz odbiór i oczyszczanie ścieków” w konkursie pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Działania ostrowskiego Wodkanu oceniono bardzo wysoko, a Złote Godło jest tylko potwierdzeniem tego, co powinno być oczywiste - Wodkan stawia na wysokie standardy. Ten sukces to zasługa wszystkich pracowników spółki, którzy każdego dnia dbają o wodne bezpieczeństwo ostrowian. Dziękujemy za to! - podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Miejska spółka po raz pierwszy uczestniczyła w konkursie Najwyższa Jakość Quality International.

- W konkursie zgłosiliśmy wszystkie ostatnie inwestycje, które mają wpływ na poziom świadczonych usług dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Wystartowaliśmy i od razu złoto - zaznacza Marek Karolczak, prezes spółki Wodkan.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Tytuł Najwyższa Jakość Quality International oraz Złote Godło i Certyfikat Quality International 2021, które przyznano ostrowskiej spółce, jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe