Ostrów: Aktywny Ostrów - zajęcia fitness

  • 08.06.2021, 10:34
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Aktywny Ostrów - zajęcia fitness
Postaw na aktywność! Klub SKYfitness i miasto Ostrów Wielkopolski zapraszają na zajęcia fitness na świeżym powietrzu.

Spotkania będą odbywać się w każdą środę i czwartek na polanie Parku Miejskiego.

- Trening na świeżym powietrzu? Dlaczego nie! W każdą środę o godzinie 11 oraz każdy czwartek o godzinie 18 na polanie Parku Miejskiego spotkamy się z trenerami SKYfitness. Wspólne ćwiczenia na świeżym powietrzu to mnóstwo zalet dla naszego organizmu oraz dodatkowa porcja pozytywnej energii. Zabierzcie ze sobą wodę oraz wygodne obuwie sportowe i do dzieła! - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolski.

Zajęcia są bezpłatne, a podczas spotkań będą rozdawane vouchery do klubu SKYfitness. W czwartki o godzinie 18.00 odbywać będą się treningi otwarte dla wszystkich ostrowian, natomiast na spotkania w środy o godzinie 11.00 zapraszamy seniorów.

- Aktywność ruchowa na świeżym powietrzu odgrywa istotną rolę w ograniczaniu ryzyka zachorowania na schorzenia przewlekłe dotyczące narządu ruchu czy układu krążenia. Pomaga w zapobieganiu oraz w walce z nadwagą i otyłością, wpływa też korzystnie na zdrowie psychiczne, pomagając redukować stres i napięcie. Dołącz do nas w Parku Miejskim na polanie! - podkreśla Karolina Krzywda, manager klubu SKYfitness.

Zajęcia w Parku Miejskim są przeznaczone dla każdego – to lekkie ćwiczenia wzmacniające całe ciało połączone są z treningiem cardio, który pozwala poprawić odporność, a przy okazji spalić tkankę tłuszczową. Dzięki tym zajęciom wzmocnisz brzuch, wysmuklisz ramiona, a nogi nabiorą dodatkowej siły.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe