Powiat Ostrowski: Moja mama – czarodziejka

  • 28.05.2021, 15:18
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Moja mama – czarodziejka
Kolorowe prace przedstawiające wizerunki mamy wpłynęły na konkurs pt. „Moja mama – czarodziejka” zorganizowany przez filię biblioteczną w Ołoboku.

Mimo pandemii na konkurs wpłynęły 64 prace, z których 32 nagrodzono. Prace plastyczne oceniało jury w składzie: Maria Marciniak, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach (przewodnicząca) i Klaudia Stawska, bibliotekarka filii w Ołoboku.

 

Laureaci w kategorii przedszkola i zerówki to: Marcelina Kawaler, Magdalena Solarczyk (Publiczne Przedszkole w Psarach), Oliwier Banasiak, Natasza Krawiec, Maja Płókarz (Oddział Przedszkolny przy SP w Rososzycy), Anna Olek, Łukasz Olek (Oddział Przedszkolny przy SP w Sieroszewicach), Kacper Kałkus, Maja Kałkus, Ines Maiczak, Oliwia Przybylak, Amelia Wałęsa (Oddział Przedszkolny przy SP w Strzyżewie), Jan Piaskowski, Blanka Szmaj, Liliana Szmaj, Krzysztof Witoń (Publiczne Przedszkole w Wielowsi), Norbert Muszyński (Odział Przedszkolny przy SP w Zamościu).

Laureaci w kategorii klas I-III to: Roksana Banasiak, Maja Komin, Paweł Sodolski, Gabriela Szmaj, Wiktoria Śniatała (Szkoła Podstawowa w Masanowie), Maja Kasprzak, Daria Kotas, Kornelia Sobczak (Szkoła Podstawowa w Rososzycy), Amelia Kaczmarkiewicz, Alan Mikołajczyk, Oliwia Ostrowska (Szkoła Podstawowa w Sieroszewicach), Lena Przybylak (Szkoła Podstawowa w Strzyżewie), Anna Witoń (Szkoła Podstawowa w Wielowsi), Lena Łuczak (Szkoła Podstawowa w Grabowie n. Prosną).

Laureatka w kategorii klas IV-VIII to: Julia Klicha (Szkoła Podstawowa w Droszewie).

 

Ze względu na pandemię nie można było zorganizować finału konkursu. Autorzy prac plastycznych indywidualnie odwiedzali bibliotekę w Ołoboku, aby odebrać dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Sieroszewicach. Laureatom gratulowała Klaudia Stawska, bibliotekarka filii w Ołoboku. EK

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe