Powiat Ostrowski: Zagrały w Lesznie

  • 13.05.2021, 15:15
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Zagrały w Lesznie
Sukcesy pianistek z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Odolanowie.

Okres pandemii nie przeszkodził uzdolnionym pianistkom z PSM I st. w Odolanowie w przygotowaniach i udziale w Turnieju Młodych Pianistów, który odbył się 20 marca 2021 roku w Lesznie. Pianistki - Barbara Płonka oraz Gabriela Milewska - naukę gry na fortepianie kształcą pod kierunkiem mgr Łukasza Kryjoma w PSM w Odolanowie. W konkursie wzięło udział 36 uczestników w czterech kategoriach.

Odolanowskie pianistki zmagały się w kategoriach: II - Gabriela Milewska oraz III – Barbara Płonka i obie otrzymały pochwały. Zarejestrowany występ pianistek można wysłuchać i obejrzeć na stronie internetowej oraz profilu społecznościowym szkoły.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe