Powiat Ostrowski: Przebudowa Raszkowskiej

  • 11.05.2021, 15:22 (aktualizacja 11.05.2021, 18:57)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Przebudowa Raszkowskiej
Ruszyła przebudowa ul. Raszkowskiej w Odolanowie!

Przebudowa obejmuje roboty pomiarowe, roboty rozbiórkowe, przebudowę odwodnienia (roboty ziemne, kanały z rur PVC), obustronną przebudowę nawierzchni chodników i zjazdów na posesje wraz z wymianą krawężników i wykonaniem ścieku przykrawężnikowego, frezowanie i remont istniejącej nawierzchni jezdni, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

Inwestycję realizuje Powiatowy Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim przy współudziale Gminy i Miasta Odolanów. Natomiast wykonawcą zadania zgodnie z wynikiem przetargu nieograniczonego, została Firma Gembiak – Mikstacki Sp.J z Krotoszyna.

- Cieszę się, że działając wspólnie z burmistrzem Odolanowa Marianem Janickim udało nam się doprowadzić do rozpoczęcia tej ważniej dla mieszkańców miasta inwestycji – mówi Józef Wajs, radny Powiatu Ostrowskiego.

Kwota, którą na inwestycję przeznaczył Powiatowy Zarząd Dróg to 380 tysięcy złotych z kolei Gmina i Miasto Odolanów dofinansowuje zadanie w kwocie 300 tysięcy złotych.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe