Ostrów: Nabór uzupełniający do OKR

  • 01.05.2021, 15:03
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Nabór uzupełniający do OKR
Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zaprasza zainteresowanych do wzięcia udziału w naborze uzupełniającym do Ostrowskiego Komitetu Rewitalizacji.

Nabór zostanie przeprowadzony zgodnie z procedurą przyjętą Uchwałą Nr XXXII/374/2021 Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego z dnia 31 marca 2021 roku w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Ostrowskiego Komitetu Rewitalizacji.

  1. Komitet Rewitalizacji wspiera działania prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego w obszarze rewitalizacji, stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami gminy, a także sprawuje funkcje opiniodawczo – doradcze w zakresie rewitalizacji miasta. Uczestnictwo w Komitecie ma charakter społeczny. Za udział w posiedzeniach i pracach Komitetu nie przysługuje wynagrodzenie ani dieta.

Otwarty nabór kandydatów na członków Ostrowskiego Komitetu Rewitalizacji będzie trwał do 17.05.2021 roku włącznie. Zgłoszenia kandydatów na członka Ostrowskiego Komitetu Rewitalizacji należy dokonać poprzez czytelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na członka Ostrowskiego Komitetu Rewitalizacji, listy poparcia, oświadczenia opiekuna prawnego (tylko w przypadku kandydata w wieku od 13 do 18 lat) oraz dostarczenie ich w następujący sposób:

1. Drogą elektroniczną w formie skanu na adres e-mail: [email protected], w tytule e-maila wpisując: „Nabór uzupełniający do Ostrowskiego Komitetu Rewitalizacji”;

2. Drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, al. Powstańców Wielkopolskich 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski z dopiskiem: „Nabór uzupełniający do Ostrowskiego Komitetu Rewitalizacji”.

3. Bezpośrednio do pok. 313 w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim w godzinach pracy Urzędu.

Wymagane dokumenty można pobrać ze strony internetowej (zakładka: DLA MIESZKAŃCA>REWITALIZACJA>AKTUALNOŚCI>NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO OSTROWSKIEGO KOMITETU REWITALIZACJI) lub osobiście w Referacie Obsługi Mieszkańców (parter), w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Formularze zgłoszeniowe niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, złożone w innej formie niż na wzorze formularza lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia.

Organem właściwym do rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur jest prezydent Ostrowa Wielkopolskiego oraz Ostrowski Komitet Rewitalizacji. Wybrani kandydaci zostaną powołani na członków Ostrowskiego Komitetu Rewitalizacji zarządzenie prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego po zakończeniu procedury naboru.

Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować do Pełnomocnika ds. Rewitalizacji Miasta: Jakub Tomalkiewicz - Pełnomocnik ds. Rewitalizacji Miasta (pokój 313), telefon: +48 62 582 23 13.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe