Ostrów: Stypendia Jana Pawła II rozdane![WIDEO] [FOTO]

  • 02.05.2017, 17:24 (aktualizacja 16.05.2017, 14:26)
  • A. Szczygiełek
Ostrów: Stypendia Jana Pawła II rozdane![WIDEO] [FOTO] Urząd Miasta Ostrów Wlkp./A. Kołaciński
Koniec zeszłego tygodnia był niezwykły dla wielu młodych ludzi z Ostrowa Wielkopolskiego. W czwartek i w piątek rozdano stypendia Jana Pawła II, nagrody dla najzdolniejszych.

W miniony czwartek i piątek najzdolniejsi  uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów otrzymali Stypendia im. Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Złożono 563 wnioski - 347 ze szkół podstawowych i 216 z gimnazjów. Kapituła pozytywnie zaopiniowała wnioski ze średnią 5,5 -6,0 dla szkół podstawowych i 5,3 - 6,0 dla gimnazjów. Zatem na drugie półrocze roku szkolnego 2016/2017 stypendium otrzymało 371 uczniów. 

Te dwa dni były wyjątkowe nie tylko dla uczniów, ale także dla obecnych tam rodziców i wyjątkowych gości. W tym roku organizacją tej uroczystości zajęła się Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi. Uczniowie zaczarowali widownię pięknym przedstawieniem, niezwykłym śpiewem i tańcem. 

 

A. Szczygiełek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe