Powiat Ostrowski: Z poezją przez życie

  • 20.04.2021, 17:45
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Z poezją przez życie
Dzieci, które wzięły udział w konkursie „Z poezją przez życie” odebrały dyplomy i nagrody książkowe. Laureatom gratulowała bibliotekarka Dominika Kucharska.

W bibliotece w Wielowsi wręczono nagrody, przyznane laureatom konkursu „Z poezją przez życie”, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji przez Dominikę Kucharską, bibliotekarkę filii bibliotecznej w Wielowsi. W konkursie, poprzez profil biblioteki na facebooku pięknie zaprezentowało się 13 uczestników. Alan, Wojtek, Krzysiu, Janek, Wiktor, Tosia, Zuzia, Lenka, Konstancja, Julka, Lenka, Oliwia oraz Zosia przedstawili interpretacje wierszy znanych i tych mniej znanych poetów. Do rąk  wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie trafiły pamiątkowe dyplomy oraz książki, które być może zachęcą dzieci do częstych wizyt w bibliotece. Laureatom gratulowała pomysłodawczyni i organizatorka konkursu Dominika Kucharska. EK

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe