Ostrów: Ogólnopolskie osiągnięcia uczniów „Siódemki”

  • 20.04.2021, 15:12
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Ogólnopolskie osiągnięcia uczniów „Siódemki”
Uczniowie „Siódemki” odnieśli kolejny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, który nawiązywał do tradycji kulturowej związanej ze świętami Wielkiej Nocy.

Na konkurs napłynęło blisko półtora tysiąca prac plastycznych z placówek oświatowych i kulturowych z całego kraju. Komisja konkursowa Pracowni Działań Twórczych w Płocku doceniła inwencję twórczą, kreatywność, walory artystyczne, oryginalność i wrażliwość uczniów z SP 7, którzy wykazali się znajomością zwyczajów wielkanocnych. Spośród podopiecznych Violetty Lebdy wysoko została oceniona praca plastyczna autorstwa ucznia klasy pierwszej Mateusza Depiaka, który zajął drugie miejsce w kategorii wiekowej 7 – 9 lat. Wyróżnienie w kategorii wiekowej 10 – 13 lat, przypadło Magdalenie Śniegockiej, uczennicy klasy szóstej. Nieograniczona wyobraźnia młodych twórców pozwoliła na stworzenie przepięknych prac w technice wydrapywanki i farb akwarelowych, ukazujących uroczyste świąteczne śniadanie, lany poniedziałek, rodzinne malowanie pisanek i była odzwierciedleniem nie tylko zdolności, ale również wyobraźni zamkniętej na kartce papieru.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe