Żużel: Kolejne mecze przełożone. Inauguracja z Wilkami

  • 19.04.2021, 15:01
  • Ryszard Binczak
Żużel: Kolejne mecze przełożone. Inauguracja z Wilkami
Wygląda na to, że żużlowcy Argedu Malesa Ostrów ligowe rozgrywki zainaugurują dopiero 24 kwietnia, czyli w czwartej kolejce spotkań.

W tym dniu rywalem ostrowian będzie drużyna beniaminka pierwszej ligi, Cellfast Wilki Krosno. Mecz rozegrany zostanie w sobotę, 24 kwietnia, o godz. 16.00 na torze w Ostowie. Natomiast mecz w Rybniku, który miał zostać rozegrany w minioną sobotę, 17 kwietnia, został już wcześniej odwołany. GKSŻ opublikowała nowy termin tego meczu. Odbędzie się on w poniedziałek, 10 maja o 20.15. Transmisję przeprowadzi Canal+.

Przypomnijmy, że odwołany pojedynek z Bydgoszczy, z pierwszej kolejki, przełożony został na czwartek, 29 kwietnia o godz. 18.00. Spotkanie drugiej kolejki z Aforti Startem Gniezno, które zostało przerwane po pięciu wyścigach, rozegrane zostanie 3 maja o godz. 18.00.

Znane są także plan 5 i 6 rundy spotkań. Ostrowski zespół czekają wówczas wyjazdy. Najpierw 8 maja w sobotę o godz. 18.30 do Łodzi, a następnie 15 maja również w sobotę o godz. 16.00 do Tarnowa.

Fot. tzostrovia

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe