Powiat Ostrowski: Czwartoklasiści w baśniowej krainie

  • 15.04.2021, 15:19
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Czwartoklasiści w baśniowej krainie
Baśnie to opowieści, które są wytworem nieograniczonej wyobraźni pisarza i tak bardzo lubiane nie tylko przez dzieci.

Dlaczego? Bo w nich zamieszkują niezwykli bohaterowie, mówiące zwierzęta, a przedmioty – nawet jeśli wyglądają zwyczajnie – mogą sprawiać, że spełniają się marzenia. A więc kogo można spotkać w baśniowej krainie?

Czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Garkach podczas lekcji języka polskiego mieli okazję poczuć magię nierzeczywistego świata i wcielić się w dowolną postać ze swojej ulubionej baśni. I tak na baśniowej scenie zaprezentował się Kot w butach, Królewicz, Tomcio Paluch, Dartanian, Czarnoksiężnik z krainy Oz czy Osiołek ze Shreka. Wśród dziewcząt królowały: Czerwony Kapturek, Małgosia (od Jasia), Dziewczynka z zapałkami, Kopciuszek i Bella (z Pięknej i Bestii). KM

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe