Ostrów: Zatrzymana przez policjanta po służbie

  • 13.04.2021, 15:17
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zatrzymana przez policjanta po służbie
Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim st. sierż. Szymon Szczepaniak, będąc poza służbą zatrzymał kobietę, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

St. sierż. Szymon Szczepaniak w dniu wolnym od służby zatrzymał 29-latkę poszukiwaną za liczne oszustwa. Dzielnicowy na jednej z ulic miasta zauważył kobietę. Funkcjonariusz wiedząc, że jest ona poszukiwana powiadomił o swoich ustaleniach kolegów będących w służbie. W oczekiwaniu na przyjazd patrolu policji zatrzymał 29- latkę.

Zatrzymana to mieszkanka powiatu ostrowskiego. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywała się przez kilka miesięcy. Była poszukiwana na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim i Sąd Rejonowy w Lublinie. Kobieta została doprowadzona do policyjnego aresztu, a stamtąd trafiła za więzienne kraty.

Ponadto, 29-latkę poszukiwało też kilka prokuratur, które zleciły policjantom ustalenie miejsca pobytu kobiety.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe