Ostrów: majOSTaszki - atrakcje dla najmłodszych

  • 01.05.2017, 12:31
  • Ryszard Binczak
Ostrów: majOSTaszki - atrakcje dla najmłodszych
Podobnie, jak w ubiegłym roku „Poziomkowy Ogród”, podczas tegorocznych majOSTaszków zlokalizowany zostanie na terenie „Zielonej Przystani” na ostrowskich Piaskach. Dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta czekać tu będzie ogromna ilość atrakcji. To oczywiście nie wszystko. Rodzinny festyn na Piaskach to także małe i duże wesołe miasteczko.
Konkursy edukacyjne, sprawnościowe, artystyczne, zabawy, olbrzymie bańki mydlane, zabawy z chustą klanzy, zabawy rytmiczno-taneczne, zabawy wokalne, pokaz żonglerki, maskotki zachęcają dzieci do wspólnej zabawy - to wszystko już 6 i 7 maja na ostrowskich Piaskach. Sporo, jednak to nie wszystko. „Poziomkowy Ogród” to również malowanie twarzy, zwierzaki z balonów i mnóstwo znakomitej zabawy przy animacyjnym stole. Nitki, farby, plastelina, brokat – tego z pewnością nie zabraknie. W ramach „Poziomkowego ogrodu” ostrowskie placówki oświatowe podejmą działania mające na celu uatrakcyjnienie pobytu najmłodszych dzieci na tegorocznych majOSTaszkach. Dzieci i młodzież z ostrowskich szkół i przedszkoli będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności na „poziomkowej” scenie - będą pokazy tańców, inscenizacje muzyczne i popis umiejętności wokalnych. Ogromna ilość atrakcji powoduje, że „Poziomkowy Ogród” zyskał w tym roku podtytuł „Oj, będzie się działo…czyli raj dla dzieci”. To bardzo dużo, ale nadal nie wszystko. Co jeszcze? Oczywiście animatorzy i ich działania podczas festynu – zgadywanki, quizy o profilaktyce zdrowotnej i przeciwdziałaniu uzależnieniom, klowni, zwierzaki z balonów, kolorowanie kredą, Koło Fortuny, peruki i kolorowe gadżety. A do tego wszystkiego zamki dmuchane, a dla łasuchów czekoladowa fontanna. Tegoroczną nowością będzie piracka ścianka animacyjna
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe