Ostrów: Bilety MZK w telefonie

  • 06.04.2021, 15:12 (aktualizacja 09.04.2021, 17:14)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Bilety MZK w telefonie
Od 1 kwietnia br. mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogą wygodnie zakupić wszystkie bilety komunikacji miejskiej przez darmową aplikację do płatności mobilnych mPay.

Aplikacja mPay, dostępna w sklepach Google Play, App Store lub Huawei App Gallery, umożliwi pasażerom zakup wszystkich biletów – zarówno jednorazowych, jak i okresowych (7-dniowych, 14-dniowych i 30-dniowych).

Zakup z poziomu własnego smartfona to bardzo wygodna opcja wniesienia opłaty za poruszanie się środkami transportu miejskiego. Dzięki wdrożeniu tej usługi mieszkańcy będą mogli nabyć bilet z gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa w bardzo wymagającej sytuacji związanej z pandemią – bez konieczności stania w kolejkach w punktach stacjonarnych czy potrzeby korzystania z ogólnodostępnej infrastruktury, jak np. biletomaty.

 

Jak kupić bilet w aplikacji mPay?

Krok 1: pobieramy darmową aplikację na telefon – znajdziemy ją w sklepach Google Play, App Store lub Huawei App Gallery

Krok 2: zakładamy swoje osobiste konto – to z niego opłacamy przejazdy

Krok 3: wchodzimy w zakładkę „Moje finanse” i wybieramy spośród trzech źródeł płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass

Krok 4: wchodzimy w zakładkę „Produkty i usługi”, klikamy w kafelek „Komunikacja miejska” i opłacamy przejazd

 

Dodatkowe korzyści z posiadania aplikacji mPay

Aplikacja mPay to wielofunkcyjne narzędzie, które ułatwia codzienne płatności. Oprócz zakupu biletów komunikacji miejskiej, mowa m.in. o: doładowaniu telefonu lub gry, możliwości opłacenia dostępu do serwisów filmowych i muzycznych, opcji nadania przesyłki kurierem, czy zakupie vouchera na prezent.

W tym samym miejscu otrzymamy dostęp do pierwszej na rynku multiwyszukiwarki połączeń kolejowo-autokarowych, która wskaże najtańsze i najdogodniejsze czasowo połączenie kolejowe, autokarowe lub łączone.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe