Powiat Ostrowski: Wójt czyta dzieciom

  • 02.04.2021, 15:39
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Wójt czyta dzieciom
Wójt gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski przeczytał dzieciom wielkanocne opowiadanie. Tym razem czytanie odbyło się on-line.

Na zaproszenie dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach Marii Marciniak przed Wielkanocą do książnicy przybył wójt gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski, który w ramach akcji „Wielkanocne czytanie dzieciom” przeczytał książkę „Wielkanoc i baranek” Anny Matusiak. Korzystając z okazji gość złożył milusińskim i ich rodzicom oraz dziadkom życzenia świąteczne i wyraził radość, że mógł chociaż tylko wirtualnie spotkać się z najmłodszymi czytelnikami.

– Dziękuję pani dyrektor za zaproszenie. To był świetny pomysł, aby dotrzeć do was tą drogą. Chciałbym wam życzyć bogatych gniazd, aby były pełne nie tylko pisanek i prezentów, ale także miłości waszej rodziny i rówieśników oraz dobroci, natomiast rodzicom życzę, aby mimo trudnych czasów odnajdywali czas dla swoich dzieci chociażby w formie czytania bajek – powiedział Anatol Piaskowski.

EK

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe