Powiat Ostrowski: 106. urodziny

  • 17.03.2021, 16:41
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: 106. urodziny
Józefa Kozera – mieszkanka Odolanowskiego Domu Pomocy Społecznej - obchodziła swoje 106 urodziny. Pani Józefa jest najstarszą mieszanką przebywającą w ODPS, jak również najstarszą mieszkanką powiatu ostrowskiego.

Z tej okazji w Gminno – Miejskim Centrum Pomocy w Odolanowie odbyło się skromne, ale uroczyste spotkanie. Oprócz dyrektora Centrum wzięli w nim udział również przedstawiciele lokalnych władz: Marian Janicki – burmistrz Gminy i Miasta Odolanów, Jan Prokop – zastępca burmistrza Gminy i Miasta Odolanów, Janusz Szustkiewicz – przewodniczący Rady Gminy i Miasta Odolanów oraz Aleksandra Szkudlarz – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Pojawili się również przedstawiciele głównych działów odolanowskiego Centrum oraz przedstawiciel lokalnych mediów. Wszyscy przybyli złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz kwiaty na ręce jubilatki, nie zabrakło także okolicznościowego tortu i wspólnej kawy.

Spotkanie uzupełnił artystycznie przygotowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Odolanowie oraz Odolanowski Dom Pomocy Społecznej, krótki film zrealizowany specjalnie na tą wyjątkową rocznicę.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe