Ostrów: Uczennica SP 7 wyróżniona

  • 16.02.2021, 09:29
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Uczennica SP 7 wyróżniona
Magdalena Rataj ze Szkoły Podstawowej nr 7 otrzymała wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Władysława Sebyły.

Magdalena Rataj otrzymała nagrodę w kategorii młodzieży do lat 16 za wiersz ,,Wędrówka”. Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku. Celem kolejnej edycji zmagań poetyckich było odkrywanie i rozwijanie twórczych talentów literackich, kształtowanie wrażliwości artystycznej i promowanie uzdolnionej młodzieży. Patronem konkursu jest polski poeta okresu XX lecia międzywojennego - Władysław Sebyła. Jako oficer Wojska Polskiego był ofiarą zbrodni katyńskiej. Poeta należał do grupy literackiej Kwadryga.

Opiekunem – polonistą wyróżnionej uczennicy jest Grażyna Krolek.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe