Powiat Ostrowski: Oddawali krew w Tarchałach Wielkich

  • 15.02.2021, 13:37
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Oddawali krew w Tarchałach Wielkich
Kolejna akcja poboru krwi odbyła się w Tarchałach Wielkich.

W sali wiejskiej w Tarchałach Wielkich odbyła się akcja poboru krwi zorganizowana wspólnymi siłami przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy i Miasta Odolanów, Radę Sołecką z Tarchał Wielkich oraz lokalne OSP. Od godziny 8.00 do 12.00 zarejestrowano łącznie 59 osób z czego 52 osoby oddały krew (w tym 20 kobiet). W gronie honorowych dawców znalazło się 8 strażaków druhów z jednostki OSP w Tarchałach Wielkich. W sumie zebrano ponad 23 litry krwi. 
Organizatorzy przedsięwzięcia pragną serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom i jednocześnie zaprosić na kolejną akcję o której będziemy informować w odpowiednim czasie!

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe